Hakkımızda

Astek olarak, başta gümrüklü antrepo , serbest depolama, depo yönetimi,soğuk hava deposu,lojistik,gümrükleme,sigorta  alanında faaliyet göstermektedir.

Astek,  müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini  karşılayacak doğru depolama , lojistik çözümleri sunmaktadır. Maliyet ve kaliteyi birlikte ve eş zamanlı sunarak  müşterilerine değer kazandırmaktadır.

Karayolu, denizyolu, havayolu,  gümrüklü depolama, serbest depolama ve mikro dağıtım hizmetlerini tek veya entegre sunan ASTEK , lojistik çözüm ortakları ile birlikte ülkemizin ekonomik büyümesine ve müşterilerinin ticari gelişimine katkı sunar.

İstanbul’un her iki yakasında modern depolama merkezlerine sahip olup bu merkezlerin iş güvenliği ve çevrenin korunmasına uygun çalışmasına itina göstermektedir.

Depo ve antrepolarımızın konumları; bağlı oldukları Gümrük Müdürlüklerine, havalimanlarına, liman ve otoyollara bağlantı için stratejik konumdadır.

Müşterilerine farklı bir  hizmet sunmak için nitelikli insan kaynağını istihdam eden ASTEK LOJİSTİK;  iş sağlığı ve güvenliği, operasyonel mükemmellik ve müşteri memnuniyeti gibi konularda düzenli eğitim faaliyetleri ve sosyal aktiviteler ile çalışanlarının sürekli gelişimine ve yüksek motivasyonuna katkıda bulunmaktadır.

ASTEK LOJİSTİK, Türkiye standartlarında Antrepo ve lojistik  çözümleri geliştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Bu sayede Türkiyenin önde gelen bir çok markası, uluslararası lojistik ve depolama ihtiyaçları için ASTEK ANTREPO’yu tercih etmektedir.